World's Biggest Crossword

Kelime Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42 MB
  • Sürüm 2.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AppyNation
World's Biggest Crossword, kelime dağarcığınızı kullanacağınız özel yapılı bir deneyim sunuyor.

Kelime oyunları arasında büyük bir başarı elde eden World's Biggest Crossword mobil oyununda en iyi bulmaca oyunu deneyimini yaşayacaksınız. Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz World's Biggest Crossword mobil oyununda platform üzerinde yer alan kelimeleri bularak ilerlemeye çalışacaksınız.

Zaman zaman zorlanacaksınız fakat ipuçlarını değerlendirerek kelimeleri bulmaya çalışacaksınız. 100'ün üzerinde orjinal bulmaca arasından kendi başarılarınızı sergileyeceksiniz. Toplamak için binlerce benzersiz ipucu ve toplanması için ödüllerin yanı sıra onlarca görev vardır. Her bir görevi başarı ile sonuçlandırarak ipuçlarını toplayın. Böylelikle cevaba bir adım daha yaklaşacaksınız. 

Bulmaca oyunları arasından sıyrılarak başarıya adım adım yaklaşan World's Biggest Crossword bulmaca oyunu ile saatlerce akıllı cihazınızda vakit geçirebilirsiniz. En zorlu kelimeleri bulma görevi size düşüyor. Daha büyük ızgaralar, daha uzun kelimeler, daha sert ipuçları için küçük başarılar elde ederek ilerleyin. 

Her bulmacanın sonunda farklı bir kelimeyi bulmanız gerekecek. Akıllı cihazınıza ücret ödemeden oynayacağınız World's Biggest Crossword bulmaca oyununda her bir kelime size farklı bir ipucu kazandıracak. Böylelikle daha fazla kelime bulacaksınız. Bulmaca oyunları ile zaman geçirmekten keyif alıyorsanız World's Biggest Crossword mobil oyununa ücretsiz sahip olun. 

World's Biggest Crossword indir